HBC Kablosuz Vinç Kumandası, Kablosuz Beton Pompası Kumandası

  • HBC-radiomatic Türkiye
  • +90 312 397 20 44
  • [protected email address]

Hakkımızda

1601-header-company-portrait-01

 

                   Güçlü Köklere Dayanan Bir Aile Şirketi

 

        70 yıldan uzun bir süre önce radyo öncüleri olan Huber ve Brendel, II. Dünya Savaşı sonrası Almanya - Crailsheim'de  bir radyo teknolojisi laboratuvarı kurdular ve öncü ruhlarıyla başarı hikayemizin temelini attılar.

40'tan fazla ülkede ihracat için üretilen sistemlerimizin% 60'ından fazlası ve satış ve servis ağı ile sektörümüzde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak sayabiliriz.

Yaklaşık 420 çalışanı olan orta ölçekli bir aile şirketi olarak, Crailsheim'daki ana üssümüze her zaman sadık kaldık ve bunu yapmaya devam edeceğiz. En yeni üretim mühendisliği ile tamamen yeni 3 tesise yapılan yatırımlarla Crailsheim'da başarılı bir gelecek için parkur kurduk.

 

                    Dünya Çapında Güvenilir Ortağınız;

 

         Hindistan'daki çelik fabrikalarından Kuzey Denizi'ndeki sondaj tesislerine, Güney Kutbu'ndaki araştırma enstitülerinden New York'taki şantiyelere: HBC radyo kontrolleri her gün ve tüm dünyada güncel olarak kullanılmaktadır.

Bir HBC müşterisi olarak, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, yetkili müşteri hizmetlerine güvenebilirsiniz. 6 HBC yan kuruluşu ve 40'tan fazla ortak şirketle dünya çapında satış ve servis ağı sunuyoruz.

 

 

3WTURK CMS v8.1